Udostępnij
Tweetnij

Pierwsza gra Red Zebra Games w fazie beta – niedługo premiera

Duńskie studio Red Zebra Games z siedzibą już wkrótce planuje wydać swoją pierwszą grę na platformy mobilne. Mowa o Raid

Duńskie studio Red Zebra Games z siedzibą już wkrótce planuje wydać swoją pierwszą grę na platformy mobilne. Mowa o Raid Leader.

Jeżeli słowo „raid” wywołało u Was skojarzenie z grami MMO, to wiedzcie, że Wasze myśli udały się we właściwym kierunku. Debiutancka gra studia Red Zebra, znajdująca się obecnie w fazie testów beta, jest mieszanką strategii czasu rzeczywistego z klasycznym rozwojem postaci rodem z gier RPG.

Sama ekipa, którą przyjdzie nam sterować, jest do bólu stereotypowa, gdyż w jej skład wchodzą rycerz, mag i łucznik – większego standardu nie można było zastosować. Całość przygody ma dawać uczucie, jakbyśmy przemierzali kolejne instancje w grze MMO, czyli specjalne poziomy, każdy z własnym scenariuszem, kończące się każdorazowo walką z bossem. Wszystko ma być intuicyjne i przyjemne w obsłudze, w tym również system walki, który oferować ma nawet podstawowe opcje taktyczne. Całość skomplikuje jedynie aspekt RPG, w którym za zdobytą na drodze zwycięstwa walutę będziemy mogli wzbogacić naszych bohaterów o nowe umiejętności.

Jak już pisałem: gra obecnie znajduje się w fazie  testów beta w wersji na platformę iOS. Duńczycy mają ambitny plan wydać ostateczną wersję już wkrótce, by następnie tak szybko jak to możliwe dostarczyć graczom grę na urządzenia z systemem Android. Czekam niecierpliwie na ten ruch.

 

 

 

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij