Udostępnij
Tweetnij

Soul Calibur dla iOS – premiera na dniach

Już w najbliższy czwartek fani japońskiej szkoły mordobicia od Namco Bandai będą mogli dosłownie dotknąć geniuszu studia na swoich urządzeniach

Już w najbliższy czwartek fani japońskiej szkoły mordobicia od Namco Bandai będą mogli dosłownie dotknąć geniuszu studia na swoich urządzeniach z logo Apple.

Soul Calibur swój debiut zaliczył już dawno temu, bo w 1999 roku na konsoli Dreamcast i na tamten czas namieszał w kategorii bijatyk. To właśnie pierwsza odsłona serii zaliczy port z platformy stacjonarnej na mobilną, starając się przywołać stare wspomnienia.

Samo Namco Bandai celuje w jak najbardziej wierny port z konsoli firmy Sega. Grafika ma być porównywalna z tą z roku 1999, ilość trybów gry ma być ta sama, aczkolwiek tryb dla dwóch graczy z racji specyficznego sterowania nie będzie możliwy do przeniesienia. Samo sterowanie będzie oczywiście odbywać się za sprawą wirtualnego pada wyświetlanego na ekranie. Na pewno spotkamy tę samą doborową kompanię wojowników z którą mieliśmy do czynienia kilkanaście lat temu, a z nowości warto wspomnieć chociażby o wsparciu dla Game Center i leaderboardów.

Niestety nie znamy jeszcze ceny, ale prawdopodobnie będzie ona oscylować w okolicy 10 dolarów 19 stycznia w dniu premiery. Zdecydowanie warto mieć na uwadze przedstawiciela tak niszowego na tabletach gatunku gier.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij