Udostępnij
Tweetnij

Age of Booty wpłynie na urządzenia z iOS i Androidem

Czy nie odczuwacie momentami braku jakichś przyzwoitych gier strategicznych na tabletach, które wydają się wręcz stworzone do tego typu gier?

Czy nie odczuwacie momentami braku jakichś przyzwoitych gier strategicznych na tabletach, które wydają się wręcz stworzone do tego typu gier? Brak ten planuje wypełnić firma Certain Affinity swoim znanym pirackim hitem.

Podsycone rumem Age of Booty to strategia czasu rzeczywistego, w której walczymy o dominację w pirackim światku, rozwijając jednocześnie swoje miasto i okręt. Tytuł nie jest nowością, gdyż swoją premierę miał już w 2008 roku na platformach cyfrowej dystrybucji Xbox Live oraz PlayStation Network, a później również i PC, zbierając bardzo pochlebne recenzje.

Wersja na platformy ani nie jest zupełnie nową grą, ani bezpośrednim portem. Jest to ulepszona wersja hitu sprzed kilku lat, przystosowana do dzisiejszych realiów z zaaplikowanymi wieloma poprawkami i nowościami. Dzięki temu właśnie otrzymamy rozbudowane funkcjonalności sieciowe, jak integrację z Facebookiem czy Twitterem oraz cross-platformowy multiplayer.

Warto czekać na ten tytuł, ponieważ może to być jedna z najlepszych strategii i gier w ogóle na tabletach. Premiera i cena jeszcze nie jest znana.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij