Udostępnij
Tweetnij

Grand Theft Auto przecenione

Po raptem tygodniu obecności w App Store gra Grand Theft Auto 3 została przeceniona. W promocji możemy również kupić Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Grand Theft Auto IIIPo raptem tygodniu obecności w App Store gra Grand Theft Auto 3 została przeceniona. W promocji możemy również kupić Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Cena GTA 3 została obniżona z 3,99 euro na 2,39 euro, a GTA: Chinatown Wars z 7,99 euro na 4,99 euro. Promocja potrwa do 29 grudnia.

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij