Udostępnij
Tweetnij

Wielka promocja gier EA na iPada

Nie wiadomo z jakiej okazji EA rozpoczyna dzisiaj wielką promocję swoich gier na iPada. Przecena potrwa 5 dni i obejmuje większość tytułów dostępnych dla tabletów Apple. A co najważniejsze, wszystkie gry przeceniono na 0,79 euro.

Promocja gier EA na iPadaNie wiadomo z jakiej okazji EA rozpoczyna dzisiaj wielką promocję swoich gier na iPada. Przecena potrwa 5 dni i obejmuje większość tytułów dostępnych dla tabletów Apple. A co najważniejsze, wszystkie gry przeceniono na 0,79 euro.

W promocyjnej cenie nabyć można następujące tytuły:

BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2
Dead Space
Mirror’s Edge
MONOPOLY
MONOPOLY HERE & NOW: World Edition
NBA JAM by EA SPORTS
Need for Speed Hot Pursuit
Scrabble
Tetris
GAME OF LIFE
SHIFT 2 Unleashed
RISK: Official Game
SimCity Deluxe
Tiger Woods PGA TOUR 12
BATTLESHIP
C & C Red Alert
Pictureka!
Real Racing HD
Reckless Racing HD
SNOOD
Ultimate Mortal Kombat 3
YAHTZEE HD
Draw Jump HD
Max and Magic Marker
Coconut Dodge
Bop It!

Pełną listę gier EA Mobile można znaleźć tutaj.

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij