Udostępnij
Tweetnij

Nowe promocje gier na iPada

Kilka całkiem niezłych gier dostępnych w App Store otrzymało nową, obniżoną cenę. Zobaczcie co można dostać za grosze lub nawet za darmo. A to dopiero czwartek, więc jutro pewnie pojawią się kolejne przeceny.

AppStoreKilka całkiem niezłych gier dostępnych w App Store otrzymało nową, obniżoną cenę. Zobaczcie co można dostać za grosze lub nawet za darmo. A to dopiero czwartek, więc jutro pewnie pojawią się kolejne przeceny.

W nowych, lepszych cenach dostać możemy między innymi gry Neuroshima Hex i Neuroshima Hex Puzzle, obie autorstwa polskiego studia Big Daddy’s Creations, a także The Incredible Machine, remake kultowego tytułu z czasów wczesnych PeCetów. Taniej można się również pozachwycać grafiką w Infinity Blade, grze opartej na silniku Unreal Engine 3.

Promocyjne ceny otrzymały następujące tytuły:
Neuroshima Hex – 2,39 euro (zwykła cena: 3,99 euro)
Neuroshima Hex Puzzle – 0,79 euro (zwykła cena: 2,39 euro)
Puzzle Agent HD – 0,79 euro (zwykła cena: 5,49 euro)
Puzzle Agent 2 HD – 2,39 euro (zwykła cena: 5,49 euro)
Flight Control HD – 0,79 euro (zwykła cena: 3,99 euro)
The Incredible Machine – za darmo (zwykła cena: 1,59 euro)
Infinity Blade – 2,39 euro (zwykła cena: 4,99 euro)
Chaos Rings – 5,99 euro (zwykła cena: 12,99 euro)

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij