Udostępnij
Tweetnij

Gry od EA Mobile znów w promocji

Bieżący weekend obfituje w atrakcyjne promocje gier na iPada – najpierw Gameloft, a teraz EA Mobile. Ceny niektórych tytułów zostały mocno obniżone, więc warto zobaczyć, czy na liście nie ma czegoś, o co warto byłoby powiększyć swoją kolekcję.

EA MobileBieżący weekend obfituje w atrakcyjne promocje gier na iPada – najpierw Gameloft, a teraz EA Mobile. Ceny niektórych tytułów zostały mocno obniżone, więc warto zobaczyć, czy na liście nie ma czegoś, o co warto byłoby powiększyć swoją kolekcję.

Przecenie uległy następujące tytuły:
Battleship – 1,59 euro (zwykła cena: 2,39 euro)
FIFA 11 – 2,99 euro (zwykła cena: 7,99 euro)
Need for Speed Shift – 2,99 euro (zwykła cena: 7,99 euro)
Need for Speed Hot Pursuit – 2,99 euro (zwykła cena: 7,99 euro)
RISK: The Official Game – 2,99 euro (zwykła cena: 5,49 euro)
SimCity Deluxe – 2,99 euro (zwykła cena: 5,49 euro)
The Game of Life – 2,99 euro (zwykła cena: 5,49 euro)
Yahtzee HD – 2,99 euro (zwykła cena: 3,99 euro)
Monopoly – 2,99 euro (zwykła cena: 7,99 euro)

Tradycyjnie polecam się śpieszyć, bo promocja nie potrwa długo.

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij