Udostępnij
Tweetnij

AirFox HD – klon River Raid na iPada

AirFox HD to wierna kopia klasycznej gry River Raid z 1982 roku, wydana na iPada i iPhone. Na pewno każdemu graczowi pamiętającemu ośmiobitowe czasy łezka zakręci się w oku; młodzi prawdopodobnie grę wyśmieją.

AirFox HDAirFox HD to wierna kopia klasycznej gry River Raid z 1982 roku, wydana na iPada i iPhone. Na pewno każdemu graczowi pamiętającemu ośmiobitowe czasy łezka zakręci się w oku; młodzi prawdopodobnie grę wyśmieją.

Było już w AppStore kilka klonów River Raid, ale wszystkie zostały usunięte, prawdopodobnie w wyniku działań właścicieli praw do oryginału. Oby temu udało się przetrwać.

Gra kosztuje 0,79 euro. Przypomnienie sobie starych dobrych czasów – bezcenne.

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij