Lara Croft: Guardian of Light na Androida za jedyne 50 groszy!

Marcelina Poznańska, 2017-01-10 08:43
0

Jeśli jeszcze nie graliście na urządzeniach z systemem Android w Lara Croft and the Guardian of Light, to teraz jest dobra okazja, aby to nadrobić. Gra doczekała się w Sklepie Play bardzo dużej przeceny. Cenę gry obniżono aż o 97% i obecnie Lara Croft and the Guardian of Light możecie zakupić za jedyne 50 groszy. Oczywiście, z zakupami trzeba się pospieszyć.

Lara Croft and the Guardian of Light jest jedną z gier Square Enix, która doczekała się z czasem przeniesienia na urządzenia mobilne. Jest to typowa gra przygodowa. Twórcy przygotowali dla nas dwa różne tryby rozgrywki: dla jednego gracza i w kooperacji. Znajdziemy tu także wiele różnych broni, które z czasem zdobędzie tytułowa Lara Croft.

Lara Croft: Guardian of Light

Celem gracza jest odnalezienie mitycznego Lustra Smoka – artefaktu z zamierzchłych czasów. Oczywiście, nie będzie to proste i na waszej drodze staną różne przeszkody. Będziecie musieli także rozwiązać różne łamigłówki. Lara Croft and the Guardian of Light jest grą uniwersalną, a więc pozwala na rozgrywkę na smartfonach i tabletach.

Tytuł normalnie kosztuje ponad 20 złotych, ale obecnie grę kupicie za jedyne 50 groszy. Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo. To oznacza, że z zakupami warto się pospieszyć, bo w niedługim czasie cena powróci do normy. Do kupienia pod poniższym przyciskiem.

playstore1

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.