Udostępnij
Tweetnij

Knap – poznaj ciekawą, polską grę logiczną dla dzieci (wideo)

Knap to ciekawa gra logiczna, którą stworzył Radosław Ignatów ze studia 7Bones wraz ze swoimi 3-letnimi córkami.

Knap to ciekawa gra logiczna, którą stworzył Radosław Ignatów ze studia 7Bones wraz ze swoimi 3-letnimi córkami.

Radosław Ignatów ze studia 7Bones stworzył ciekawą grę dla dzieci – Knap. Główne założenia produkcji są bardzo proste. Musimy łączyć, przesuwać oraz obracać różne obiekty dostępne na planszy, aby przejść do następnego poziomu. Celem jest tutaj łączenie takich samych elementów. Poszczególne etapy polegają między innymi na strzelaniu z armaty czy burzeniu ścian.

knap

W grze dostępnych jest ponad 150 różnego rodzaju poziomów. Pojawiają się także 4 specjalne poziomy, które generowane są losowo. Oznacza to, że można na nich grać w nieskończoność bez powtarzania ciągle tych samych ruchów. Prócz tego użytkownik może odblokować tutaj mnóstwo ciekawych osiągnięć, a także bonusy do gry w postaci skórek czy tła.

Początkowo Ignatów tworzył grę specjalnie dla swoich 3-letnich córek, które pomagały mu także w projekcie. Ostatecznie stwierdził jednak, że warto by było podzielić się produkcją z innymi graczami.

Knap dostępne jest na urządzeniach mobilnych z Androidem 3.0 i nowszym. Możecie ją pobrać za darmo korzystając z poniższego przycisku.

playstore1

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij