Udostępnij
Tweetnij

Monument Valley na Androida w promocji za niecałe 5 zł (-75%)

Jest tu ktoś, kto jeszcze nie grał w kultowe Monument Valley? Pewnie niewielu z was, ale jeśli zaliczacie się do tego grona, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Tytuł dostępny jest obecnie w Sklepie Play w cenie niższej o 75%!

Jest tu ktoś, kto jeszcze nie grał w kultowe Monument Valley? Pewnie niewielu z was, ale jeśli zaliczacie się do tego grona, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Tytuł dostępny jest obecnie w Sklepie Play w cenie niższej o 75%!

Monument Valley obrosło w kult. Jest to jedna z najlepszych gier mobilnych, które kiedykolwiek powstały. Normalnie tytuł w Sklepie Play kosztuje niespełna 20 złotych, ale teraz grę możecie nabyć za 1/4 ceny – dokładnie za 4,79 zł. Promocja z pewnością jest ograniczona czasowo, a więc z zakupami warto się pospieszyć.

Monument Valley

Monument Valley jest grą, którą naprawdę warto znać. Tytuł został okrzyknięty jedną z najlepszych gier mobilnych, jakie kiedykolwiek powstały. I trudno się z tym nie zgodzić, bo gra porywa i oczarowuje piękną oprawą audiowizualną od pierwszego uruchomienia.

Dla niewtajemniczonych, w Monument Valley wcielamy się w postać księżniczki Idy, która ma do przejścia różne budowle. Naszym zadaniem jest tak zmieniać otoczenie, by utworzyć ścieżkę, którą nasza bohaterka będzie mogła dojść do mety. Dokonujemy tego przesuwając lub kręcąc elementami, a czasem nawet całym środowiskiem. W ten sposób droga, która dotąd wydawała się nie do pokonania, zmienia się w prosty chodnik, a jej fragmenty łączą się ze ścieżką, która jeszcze przed chwilą była na przykład na innej wysokości. Jedynymi napotykanymi w grze przeciwnikami są wrony. Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij