Udostępnij
Tweetnij

Monument Valley na Androida w promocji za połowę ceny

Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe Monument Valley, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Tytuł udostępniono w Sklepie Play za połowę ceny.

Monument Valley

Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe Monument Valley, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Tytuł udostępniono w Sklepie Play za połowę ceny.

Monument Valley obrosło w kult. Jest to jedna z najlepszych gier mobilnych, które kiedykolwiek powstały. Normalnie tytuł w Sklepie Play kosztuje około 17 złotych, ale teraz grę możecie nabyć za połowę ceny – 8,54 zł. Promocja z pewnością jest ograniczona czasowo, a więc z zakupami warto się pospieszyć.

Dla niewtajemniczonych, w grze wcielamy się w postać księżniczki Idy, która ma do przejścia różne budowle. Naszym zadaniem jest tak zmieniać otoczenie, by utworzyć ścieżkę, którą nasza bohaterka będzie mogła dojść do mety. Dokonujemy tego przesuwając lub kręcąc elementami, a czasem nawet całym środowiskiem. W ten sposób droga, która dotąd wydawała się nie do pokonania, zmienia się w prosty chodnik, a jej fragmenty łączą się ze ścieżką, która jeszcze przed chwilą była na przykład na innej wysokości. Jedynymi napotykanymi w grze przeciwnikami są wrony. Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij