Udostępnij
Tweetnij

Land’s End – gra na Samsung Gear VR od twórców Monument Valley (wideo)

Studio Ustwo ma w zanadrzu nową grę przeznaczoną na gogle do wirtualnej rzeczywistości od firmy Samsung. Premiera w przyszłym miesiącu.

land's end

Studio Ustwo ma w zanadrzu nową grę przeznaczoną na gogle do wirtualnej rzeczywistości od firmy Samsung. Premiera w przyszłym miesiącu.

Twórcy Monument Valley zabrali się za produkcję nowej gry. Tytuł ten będzie czerpał garściami z mobilnego hitu Ustwo jeśli brać pod uwagę styl graficzny. Jest jednak pewna zasadnicza różnica – Land’s End jest przeznaczone dla Samsung Gear VR, czyli gogli do wirtualnej rzeczywistości. Aby więc zagrać w grę niezbędny będzie Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge.

Gra przeprowadzi nas przez pięć specjalnie wykreowanych światów przygotowanych do eksploracji i rozwiązywania zagadek. Świat stworzony w grze inspirowany był, jak twierdzą twórcy otaczającymi nas widokami zarówno z Europy, jak i Sahary, Islandii czy Stonehenge. Fabuła gry będzie skupiała się wokół historii wymarłej cywilizacji, której pozostałości będziemy ciągle napotykać na swojej drodze. Land’s End zadebiutuje już niedługo, bo 30 października. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

Źródło: The Verge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij