Udostępnij
Tweetnij

Goat Simulator na Androida w promocji (-80%)

Ceny gier na Androida znacznie rzadziej są obniżane niż w przypadku platformy iOS, tym bardziej warto skorzystać z nadarzającej się okazji. Goat Simulator kupicie teraz za jedyne 3,79 zł!

Goat Simulator

Ceny gier  na Androida znacznie rzadziej są obniżane niż w przypadku platformy iOS, tym bardziej warto skorzystać z nadarzającej się okazji. Goat Simulator kupicie teraz w Sklepie Play za jedyne 3,79 zł!

Goat Simulator zostało kilka dni temu przeceniono na iOS do 0,99 euro, a teraz przyszła pora na wariant gry na Androida, który także doczekał się 80% obniżki. Obecnie tytuł zakupicie w Sklepie Play za jedyne 3,79 zł. Standardowo gra kosztuje około 18 zł. Pamiętajcie jednak, aby z zakupami się pospieszyć, bo promocja nie potrwa wiecznie.

Goat Simulator to gra, która jest symulatorem kozy! To nie żart. W grze wcielamy się w zwykłą kozę, której zadaniem jest narobienie jak największych szkód. Czy taka rozgrywka ma w ogóle sens? Twórcy Goat Simulator sami podkreślają, że jest to głupia gra i lepiej wydać pieniądze na coś innego, ale decyzja należy do was! Jedno jest pewne. Goat Simulator łamie wszelkie bariery związane z normalną rozgrywką. Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym adresem.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij