Udostępnij
Tweetnij

Humble Bundle dla Androida – kolejna akcja ruszyła

Tym razem w ofercie znajdziemy miedzy innymi Hellraid: The Escape, Worms 3 oraz Twisty Hollow.

 

Humble Bundle

Tym razem w ofercie znajdziemy miedzy innymi Hellraid: The Escape, Worms 3 oraz Twisty Hollow.

Humble Bundle to akcje, które umożliwiają użytkownikowi zakup w niezwykle niskiej cenie paczki ciekawych gier. Przy okazji kupujący może wesprzeć różne organizacje charytatywne, a nawet oddać część wpłacanych pieniędzy tym, którzy tworzyli gry zawarte w ofercie. Tym razem akcja skierowana jest do posiadaczy urządzeń mobilnych z Androidem.

Pierwszy punkt zakłada, że możemy wpłacić tyle, ile nam się podoba i wtedy dostaniemy trzy gry – Hellraid: The Escape, The Ministry of Silly Walks oraz Timelines: Assault on America (Premium). Jeśli zdecydujemy się na powiększenie pakietu, możemy wpłacić więcej niż wynosi średnia wpłacanych przez innych użytkowników kwot. Teraz jest to 3,10 dolara, czyli niecałe 12 zł. Jeśli to zrobimy, dostaniemy dodatkowo Twisty Hollow, Worms 3 oraz Puzzle Retreat Complete. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Humble Bundle. Akcja zakończy się za niecałe dwa tygodnie.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij