Udostępnij
Tweetnij

X-Men: Days of Future Past już na Androidzie

Teraz użytkownicy Androida będą próbowali ocalić świat przed ruiną. X-Men: Days of Future Past trafiło bowiem do Sklepu Play.

 

X-Men Days of the Future Past 

Teraz użytkownicy Androida będą próbowali ocalić świat przed ruiną. X-Men: Days of Future Past trafiło bowiem do Sklepu Play.

Rok temu pisaliśmy o tym, że wraz z filmem pojawi się gra mobilna bazująca na komiksowych opowieściach Stana Lee. Posiadacze iUrządzeń zapewne ową historię już znają, ale przypomnijmy – X-Meni zawiedli, świat leży w gruzach, a ci, którzy przeżyli, są uwięzieni. Nie wszystko jednak stracone – wojnę można bowiem powstrzymać wysyłając bohaterów w przeszłość. W grze możemy się wcielić chociażby w Storm, Wolverina czy Polaris.

X-Men: Days of Future Past można już pobierać ze Sklepu Play w cenie 18,92 zł. Twórcy obiecują również, że zapłacimy jedynie raz i nie napotkamy na żadne mikropłatności wewnątrz gry. Tytuł jest również dostępny w App Store. Tam za grę zapłacimy 4,99 euro.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij