Udostępnij
Tweetnij

Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty pojawi się na Androidzie?

Twórcy Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty pokazali wersję demonstracyjną swojej gry podczas Game Developers Conderence 2015.

Oddworld Abe's Oddysee New N' Tasty

Twórcy Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty pokazali wersję demonstracyjną swojej gry podczas Game Developers Conderence 2015.

Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty to odświeżona wersja gry z 1997 roku. Tytuł zadebiutował już na komputerach osobistych, a twórcy zapowiadali niedawno, że mają w planach wydanie produkcji na innych platformach, takich jak PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Wii U czy Vita. Bardzo możliwe, że lista się na tym nie skończy. Podczas tegorocznego GDC przedstawiono bowiem wersję demonstracyjną gry działająca na tabletach Nvidia SHIELD.

Chwilowo jest to jedynie próbna wersja gry, ale twórcy nie wykluczają, że tytuł zadebiutuje również na mobilnych sprzętach. Teraz wypróbowują możliwości urządzeń. Nie podano jednak żadnych szczegółów, takich jak choćby lista sprzętów, na których moglibyśmy spodziewać się gry.

W grze wcielamy się w tytułowego Abe, przedstawiciela Mudokonów, który został uwięziony wraz z licznymi przedstawicielami swojej rasy przez okrutnych Glukkonów. Ci zmuszają bohatera i jego pobratymców do ciężkiej pracy. Abe dowiaduje się, że mają również w planach przerobienie wszystkich Mudokonów na… pożywienie. Kosmita będzie próbował uwolnić przyjaciół.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij