Udostępnij
Tweetnij

Gra Godfire: Rise of Prometheus dostępna na Androida

Gra Godfire: Rise of Prometheus doczekała się debiutu na urządzeniach z Androidem. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za darmo, ale…?

Godfire: Rise of Prometheus

playstore

Gra Godfire: Rise of Prometheus doczekała się debiutu na urządzeniach z Androidem. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za darmo, ale…?

W Godfire wcielamy się w bohatera, który następnie musi przemierzać świat w poszukiwaniu Godfire Spark – przedmiotu o nieskończonej mocy. Na przeszkodzie staną nam hordy wrogów. Będziemy również walczyć z bossami. Gra oferuje świetną oprawę graficzną, a to dzięki silnikowi Unreal Engine. Godfire jest tytułem uniwersalnym, a więc przystosowanym zarówno pod kątem tabletów, jak i smartfonów.

Gra od dłuższego czasu dostępna jest na urządzenia z iOS, a teraz pojawiła się również w Sklepie Play. Tytuł jest bezpłatny, ale zawiera transakcje wewnątrz aplikacji, które mogą nieco popsuć rozgrywkę.

Rynek gier zmienia i rozwija się coraz szybciej. Dostosowujemy się do tych zmian dlatego zdecydowaliśmy się premierę Godfire na Androida w wersji free2play. Nasze wcześniejsze doświadczenie związane z darmową wersją Real Boxing pokazują, że potrafimy bardzo dobrze monetyzować produkt i maksymalizować wpływy z mikropłatności i reklam – mówi Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

playstore

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij