Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze gry mobilne – luty 2018 (iOS/Android)

App Store i Sklep Play ponownie zaroiły się od świetnych i ciekawych produkcji. Kolejny miesiąc przyniósł wiele nowych Tytułów. Wybraliśmy gry na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, na które warto zwrócić uwagę. Jest ich jednak tak wiele, że niekiedy ciężko między nimi wybrać. Kolejny raz zatem podajemy wam pomocną dłoń. Wybraliśmy 10 najciekawszych.

App Store i Sklep Play ponownie zaroiły się od świetnych i ciekawych produkcji. Kolejny miesiąc przyniósł wiele nowych Tytułów. Wybraliśmy gry na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, na które warto zwrócić uwagę. Jest ich jednak tak wiele, że niekiedy ciężko między nimi wybrać. Kolejny raz zatem podajemy wam pomocną dłoń. Wybraliśmy 10 najciekawszych.

Najlepsze nowe gry mobilne Android iOS luty 2018

Glitch Dash

Glitch Dash to propozycja dla tych, którzy lubią endless runnery. Produkcja zmusza użytkownika do pokonywania kolejnych przeszkód na jego drodze poprzez przesuwanie palcem w lewo, prawo lub do góry. Podobnie jak w innych tego typu produkcjach i tutaj zbieramy różne „znajdźki”. W tym przypadku są to różowe diamenty. Zadaniem gracza jest pokonywanie kolejnych poziomów w grze. Produkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z iOS 7 i nowszym oraz Androidem 4.1 i nowszym.

glitch dash

Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey to kolejna propozycja dla wielbicieli gier typu endless runner. To kontynuacja popularnej gry – Alto’s Adventure. Podczas rozgrywki kierujemy snowboardzistą, omijamy przeszkody i zdobywamy kolejne punkty. Tym razem jednak akcja gry rozgrywa się na pustyni, a nie w górach, jak to było w poprzedniej części. Produkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z iOS 10 i nowszym.

alto's odyssey

Rogue Hearts

Rogue Hearts to, jak sama nazwa wskazuje, gra typu rougelike. W trakcie rozgrywki przechadzamy się kolejnymi lochami i pokonujemy masę wrogów, którzy stają na naszej drodze. Oczywiście, pojawiają się również potężni bossowie. Rogue Hearts to także wiele ciekawych zagadek i pułapek do odkrycia. Gra jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 7.1 i nowszym oraz Android 4.1 i nowszym.

rogue hearts

The X-Files: Deep State

The X-Files: Deep State to gra oparta na, jak można się domyślić, słynnym serialu telewizyjnym Z Archiwum X. Produkcja skupia się na agencie specjalnym o imieniu Dale. Podobnie jak we wspomnianej produkcji telewizyjnej i tutaj będzie musiał się zmierzyć ze sprawą, która wychodzi daleko poza normalne wydarzenia. Gra dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 10 i nowszym oraz Android 5.0 i nowszym.

The X-Files Deep State

Flippy

Flippy to kolejna w tym zestawieniu gra oparta na bieganiu. Tutaj jednak mamy do czynienia z zupełnie innymi zasadami rozgrywki. Oczywiście, ponownie omijamy przeszkody i staramy się dotrzeć jak najdalej, jednak podczas gry przeskakujemy z jednej strony planszy na drugą. Produkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 8.0 i nowszym oraz Android 4.2 i nowszym.

flippy

Florence

Florence to ciekawa gra o miłości. Produkcja opowiada historię tytułowej bohaterki, która jest znudzona swoim życiem. Pewnego dnia dwudziestopięciolatka poznaje wiolonczelistę imieniem Krish, który podbija serce dziewczyny. W miłości zdarzają się jednak różne sytuacje – od namiętności po gorące kłótnie. Produkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 10 i nowszym.

florence

Purrfect Date

Purrfect Date to nic innego jak symulator randek z kotami. Gra przypomina w dużym stopniu Hatoful Boyfriend, w którym to człowiek mógł umawiać się na randki z gołębiami. Tym razem jednak zamiast gołębi możemy spotkać się na romantycznym wypadzie z kociakami. Purrfect Date stanowi połączenie gatunku visual novel z symulatorem z domieszką brytyjskiego humoru. Produkcja jest dostępna na urządzeniach z systemem iOS 10 i nowszym.

purrfect date

Final Fantasy XV Pocket Edition

Final Fantasy XV Pocket Edition to adaptacja Final Fantasy XV przeznaczona na urządzenia mobilne. W grze poznajemy te same wątki, ale są one opowiedziane w dużo lżejszym tonie. Spotykamy również te same postacie, jednak pojawiają się w pomniejszonej, zabawnej formie. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 11.1 i nowszym oraz Android 5.0 i nowszym.

final fantasy xv pocket edition

Dice Brawl: Captain’s League

Dice Brawl: Captain’s League to produkcja, która przeniesie graczy do fantastycznego świata pełnego elfów, krasnoludów i innych dziwacznych stworzeń. Podczas rozgrywki będziemy mogli poruszać się po planszy, budować twierdze oraz walczyć z rozmaitymi wrogami. Im więcej sławy otrzymamy, tym większe nagrody będziemy otrzymywać. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS 8.0 i nowszym oraz Android 4.2 i nowszym.

dice brawl captain's league

Dandara

Dandara to produkcja, która również przeniesie graczy do fantastycznego świata. Podczas rozgrywki poznajemy losy tytułowej bohaterki. Zostaje ona rozbudzona w celu przywrócenia dawnego ładu i porządku świata. Panuje w nim chaos, prawa fizyki zostają zachwiane, a tajemnice wciąż się piętrzą. Produkcja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z iOS 10 i nowszym oraz Androidem 7.0 i nowszym.

dandara

Zobacz również: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lutego

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij