Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe gry mobilne – czerwiec 2017 (iOS/Android)

Wakacje i sezon urlopowy już się zaczęły i pewnie zdążyliście już zauważyć, że leżenie brzuchem do góry bywa nudne. Jak zapchać ten czas czymś konstruktywnym? Oczywiście, grajcie w gry! Jeśli nie wiecie jakie gry na systemy iOS i Android są warte uwagi, ponownie podajemy pomocną dłoń. Oto lista najciekawszych gier, jakie w czerwcu trafiły na sprzęty z systemami mobilnymi.

Wakacje i sezon urlopowy już się zaczęły i pewnie zdążyliście już zauważyć, że leżenie brzuchem do góry bywa nudne. Jak zapchać ten czas czymś konstruktywnym? Oczywiście, grajcie w gry! Jeśli nie wiecie jakie gry na systemy iOS i Android są warte uwagi, ponownie podajemy pomocną dłoń. Oto lista najciekawszych gier, jakie w czerwcu trafiły na sprzęty z systemami mobilnymi.

Najlepsze nowe gry iOS Android czerwiec 2017

Futurama: Worlds of Tomorrow

Jeśli jesteście wielbicielami serialu Futurama, z pewnością zainteresuje was najnowsza gra mobilna, która trafiła na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Podczas rozgrywki spotykamy znanych bardzo dobrze z serialu postacie. Futurama: Worlds of Tomorrow to gra, w której gracze budują swoją planetę Express HQ, dostosowują swoich bohaterów, angażują się w walkę i podejmują trudne decyzje. Przy produkcji pracowali między innymi Matt Groening, który pisze dialogi do serialu, oraz David X. Cohen, główny producent. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z iOS 8.0 i nowszym oraz Androidem 3.1 i nowszym.

Monument Valley 2

Studio Ustwo zrobiło wielką niespodziankę fanom gry Monument Valley. Na początku czerwca niespodziewanie do App Store i Sklepu Play trafiła kontynuacja jednej z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek trafiły na smartfony i tablety. Główne zasady rozgrywki nie zmieniły się. Nadal musimy manipulować iluzjami optycznymi, by te stworzyły odpowiednią dla bohaterki drogę ucieczki. Tym razem jednak podczas gry będziemy mieli do czynienia z dwiema postaciami. Produkcja dostępna jest na sprzętach mobilnych z iOS 9.0 i nowszym.

monument valley 2

Farming Simulator 18

Farming Simulator to seria składająca się na całą gromadkę ciekawych produkcji. Seria prężnie się rozwija, również na smartfonach i tabletach. Farming Simulator 18 kolejny raz pozwala na wcielenie się w wirtualnego rolnika. Podczas rozgrywki gracze mogą sieć m. in. pszenicę, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki i słoneczniki. Mogą też hodować świnie i nimi handlować, a także karmić owce i krowy, by te dawały od siebie wełnę i mleko. Mogą także wykorzystywać różnego rodzaju maszyny, takie jak ciągniki czy ciężarówki tworzone na wzór tych, które faktycznie używane są na farmach. Gra dostępna jest na urządzeniach mobilnych z iOS 9.0 i nowszym oraz Androidem 4.4 i nowszym.

farming simulator 18

Final Fantasy XV: A New Empire

Final Fantasy XV: A New Empire to gra przygodowa MMORPG. Podczas gry spotykamy wielu bohaterów znanych z oryginalnego FFXV, takich jak Noctis czy Cindy. Użytkownik nie tylko bierze udział w walkach u boku swoich przyjaciół, ale również tworzy własną, potężną armię. Gracz będzie również rywalizował o kryształ z innymi graczami, a także przemierzał fantastyczne krainy w poszukiwaniu przygód. Gra dostępna jest na urządzeniach mobilnych z iOS 8.0 i nowszym oraz Androidem 4.0.3 i nowszym.

final fantasy xv

Age of Rivals

Age of Rivals to produkcja, która została zainspirowana grami planszowymi. Podczas rozgrywki gracz musi wykorzystywać karty, by stworzyć idealne miasto. Wszystko musi być tu jednak dokładnie wyważone. Gracz może dodatkowo wykonywać pojedyncze misje. Może również skorzystać z trybu wieloosobowego w grze. Produkcja jest dostępna na urządzenia mobilne z iOS 7.0 i nowszym oraz Androidem 3.7 i nowszym.

age of rivals

Mr Future Ninja

Mr Future Ninja to produkcja, w której gracz może kierować grupą tytułowych wojowników ninja. Każdy z bohaterów ma, oczywiście, unikalne umiejętności i zalety. Grupa ma jednak bardzo ważny cel – ma za zadanie powstrzymać pewną korporację, której celem jest sklonowanie wojowników, by grupa nowopowstałych ninja służyła ludziom. Produkcja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z iOS 8.0 i nowszym i Androidem 4.0 i nowszym.

mr future ninja

Asphalt Street Storm Racing

Asphalt Street Storm Racing to ciekawa produkcja, która powinna zainteresować wielbicieli szybkich aut. Tytuł ten skupia się wokół wyścigów równoległych, czyli takich, w której auta mają przejechać dany odcinek prostej drogi w jak najkrótszym czasie. Gracz nie steruje więc autem na boki, ale stara się wyczuć ten moment, kiedy ma zmienić bieg i skorzystać z doładowania. Produkcja dostępna jest na sprzętach mobilnych z iOS 8.0 i nowszym oraz Androidem 4.0.3 i nowszym.

 

asphalt street storm racing

Up&Up

W tym miesiącu dodajemy do zestawienia również polski akcent. Up&Up to produkcja rodzimego studia, która skupia się na łamigłówkach. Celem gry jest odblokowanie drogi balonu w górę. Należy tak przesuwać klocki, by balon wciąż się wznosił i w końcu wyleciał poza planszę. W grze dostępnych jest łącznie 8 rozdziałów. Na każdym z nich dostępnych jest 12 poziomów. Produkcja dostępna jest na sprzętach mobilnych z iOS 6.0 i nowszym oraz Androidem 4.0 i nowszym.

up&up

Angry Birds Evolution

Angry Birds Evolution to kolejna z serii „ptasia” produkcja. Różni się jednak od tego, co mogliśmy zobaczyć w oryginalnej części. Przede wszystkim tym razem kierujemy nie jednym, a grupą ptaków. Wystrzeliwujemy je z procy w stronę drużyny przeciwnej i obserwujemy, jak sieją destrukcję na swojej drodze. Odbijają się przy tym ze wszystkich możliwych elementów planszy. Produkcję pobierzemy na sprzęty mobilne z systemem Apple’a o numerze 8.0 i wyższym oraz systemem Android 5.0 i nowszym.

angry birds evolution

Framed 2

Framed 2 to kontynuacja popularnej gry, która zdobyła wielkie uznanie nawet wśród deweloperów. Hideo Kojima, legenda w świecie gier, stwierdził, że to najlepsza produkcja, w jaką dane mu było grać w 2014 roku. Tytuł ten, podobnie jak poprzednik, skupia się wokół tematu komiksu. Gracz ustawia kolejne elementy, by te umożliwiały przejście bohatera na dalszy poziom. Klimat gry podkreśla dodatkowo piękna oprawa graficzna w stylu noir. Gra dostępna jest na sprzętach z iOS 9.0 i nowszym.

framed 2

Na poniższym filmie obejrzysz 11 najciekawszych nowości z iOS 11:

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij