Doskonałe True Skate za darmo na iOS i Androida

Katarzyna Dąbkowska, 2017-03-20 13:47
0

True Skate to ciekawa gra dla wszystkich wielbicieli deskorolek. Gra wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym sterowaniem. Produkcja dostępna jest w wersji płatnej, teraz jednak, w ramach nowej promocji, można ową produkcję pobrać całkowicie za darmo. Należy się jednak spieszyć. Oferta jest bowiem ograniczona czasowo.

Konsolowcy i posiadacze PC od lat zagrywają się w gry z serii Tony Hawk. Dla graczy mobilnych jest jednak ciekawy odpowiednik, który aktualnie dostępny jest za darmo w wersji na Androida. True Skate pozwala na wcielenie się w mistrza deskorolki i to całkiem dosłownie. Gra ma ciekawą mechanikę. W trakcie rozgrywki palce użytkownika udają nogi bohatera, dzięki czemu możemy wywijać różnego rodzaju triki w powietrzu i skoki.

true skate

True Skate świetnym wyborem dla wielbicieli deskorolek

Brzmi na łatwe zadanie? Nic podobnego. Opanowanie wirtualnej deski będzie wymagało od użytkownika nieco wprawy w palcach. A jest co ćwiczyć. Podczas gry gracz będzie mógł wykonać w sumie 30 różnych trików. Twórcy obiecują realistyczną fizykę, możliwość modyfikowania wyglądu deskorolki oraz interesujące misje w ciekawych miejscach.

True Skate można pobierać aktualnie za darmo na urządzenia mobilne z iOS 8.0 i nowszym oraz Androidem 3.0 i nowszym. Należy jednak pamiętać, że oferta jest ograniczona czasowo. Jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie się pospieszyć. Możecie pobrać grę korzystając z przycisków widocznych poniżej:

 

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.