Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go z krótszym czasem ładowania i wsparciem dla wózków inwalidzkich

Pokemon Go doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersje 1.25.0 na iOS i 0.55.0 na Androida doczekały się kilku ciekawych zmian. Na liście znalazły się miedzy innymi wsparcie dla wózków inwalidzkich dla Apple Watch oraz krótszy czas ładowania na Androidzie. Nowych Pokemonów wciąż jednak brak.

Pokemon Go doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersje 1.25.0 na iOS i 0.55.0 na Androida doczekały się kilku ciekawych zmian. Na liście znalazły się miedzy innymi wsparcie dla wózków inwalidzkich dla Apple Watch oraz krótszy czas ładowania na Androidzie. Nowych Pokemonów wciąż jednak brak.

Jest zima, więc nic dziwnego, że łapiący Pokemony niechętnie chcą wychodzić na zewnątrz, by zapolować na nowe stworki. Popularność gry ciągle topnieje, jednak Niantic wciąż zachęca użytkowników do ponownego dołączenia do rozgrywki. Wydaje też ciągle nowe aktualizacje. Wersja z numerem 1.25.0 na iOS oraz 0.55.0 na Androida nie wprowadza nowości, na które większość użytkowników czekała z niecierpliwością. Dodaje jednak kilka ciekawostek.

pokemon go

Pokemon Go z poprawkami łączności z opaską

Z najnowszej aktualizacji z pewnością cieszyć się będą użytkownicy Pokemon Go na Androida. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim skrócenie czasu ładowania aplikacji. Innymi słowy, będziemy mogli szybciej ją włączyć. Co więcej, posiadacze Pokemon Go Plus nie będą już mieli problemów z łącznością z opaską. Nowa aktualizacja rozwiązuje ten problem. To jednak rzadki przypadek, ponieważ urządzenie pojawiło się a rynku w bardzo ograniczonej liczbie, a teraz osiąga ogromne ceny w internetowych sklepach. The Pokemon Company potwierdziło jednak, że myśli o wydaniu wespół z Nintendo nowego urządzenia ułatwiającego łapanie stworków.

Nowa aktualizacja wprowadza także zmiany dla iOS, ale w wersji na Apple Watcha, nie na smartfony i tablety z logiem nadgryzionego jabłka. Teraz wprowadzono poprawki dla wersji na smartwatche, z których korzystają niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich. Dotychczas mieli problem ze zliczaniem kilometrów np. w przypadku wykluwania jajek czy zyskiwania cukierków.

Przypomnijmy, że Pokemon Go zostało wydane w lipcu minionego roku i zyskało ogromną popularność. Nie tak dawno pojawiły się raporty, z których wynikało, że tytuł ten jest na szczycie wśród najpopularniejszych gier w App Store w 2016 roku. Było też najpopularniejszą frazą wyszukiwaną z pomocą wyszukiwarki Google w zeszłym roku.

Źródło: Niantic

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij