Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go 1.23.1 i 0.53.1 – co nowego?

Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji, w ramach której do gry dodano kilka poprawek. Najważniejszą z nich jest zablokowanie użytkownikom oszukiwania w ramach błędu w naliczaniu dystansu. Pokemon Go w wersji 1.23.1 na iOS i 0.53.1 na Androida jest już dostępne do pobrania.

Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji, w ramach której do gry dodano kilka poprawek. Najważniejszą z nich jest zablokowanie użytkownikom oszukiwania w ramach błędu w naliczaniu dystansu. Gra w wersji 1.23.1 na iOS i 0.53.1 na Androida jest już dostępne do pobrania.

Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji z numerem 1.23.1 dla iOS i 0.53.1 dla Androida, w ramach której poprawiono kilka błędów. Niestety, tym razem użytkownicy nie mogą liczyć na ciekawe dodatki do gry w postaci chociażby nowych Pokemonów.

pokemon go

Nowa aktualizacja do Pokemon Go wprowadza przede wszystkim poprawkę błędu w naliczaniu przebytego dystansu. Kiedy użytkownik wchodził do wysokiego budynku lub schodził do podziemi, GPS zaczynał wariować i wciąż naliczał odległości. Innymi słowy – jego bohater w Pokemon Go wciąż się poruszał i nie trzeba było wychodzić z pomieszczenia, by przykładowo zebrać cukierka dla naszego stworka czy wykluć jajko. Teraz problem ten został naprawiony, a nieuczciwym graczom zablokowano możliwość oszukiwania.

Pokemon Go niedługo z nowymi przedmiotami, ruchami, animacjami i sekcją wiadomości?

Po aktualizacji na Apple Watchu wyświetlają się także jajka pozyskane z Poke Stopów. Poza tym gracze mogą spodziewać się niewielkich usprawnień w tekście. Ciekawe jest za to to, co ukrywa się w kodzie źródłowym aplikacji po jej aktualizacji. Wynika z niego, że niedługo w ramach aktualizacji w grze być może znajdziemy nowe przedmioty służące do ewolucji, nowe ruchy i animacje, zmiany w wyglądzie awatarów czy specjalną sekcję przeznaczoną do informacji o grze.

Źródło: Niantic

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij