Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go – kod źródłowy ujawnia, co nas czeka w grze

O nowej Pokemon Go wprowadzającej sporo nowości do Pokemon Go dowiemy się już w ten poniedziałek. Wiemy już, że będą to nowe Pokemony. Wiele informacji ukrytych w kodzie źródłowym gry wskazuje, że będą to stworki z 2. generacji Pokemonów. Ma pojawić się także płeć stworków oraz możliwość zmiany awatara, a także Shiny Pokemony.

O nowej aktualizacji wprowadzającej sporo nowości do Pokemon Go dowiemy się już w ten poniedziałek. Wiemy już, że będą to nowe Pokemony. Wiele informacji ukrytych w kodzie źródłowym gry wskazuje, że będą to stworki z 2. generacji Pokemonów. Ma pojawić się także płeć stworków oraz możliwość zmiany awatara, a także Shiny Pokemony.

Pokemon Go wkrótce ma doczekać się sporej, wyczekiwanej przez graczy aktualizacji. O sprawie poinformowało samo Niantic, które w oficjalnym oświadczeniu napisało, iż w ten poniedziałek, 12 grudnia, podane zostaną dokładne informacje odnośnie nowych Pokemonów. Niestety, nie podano żadnych szczegółów. Dwa dni temu jednak została wydana aktualizacja do gry, która wniosła wiele zmian w kodzie aplikacji. Gracze zaczęli doszukiwać się w nich modyfikacji pokazujących, co dokładnie czeka nas w przyszłości.

pokemon go pokemony

Oczywiście, będą to nowe Pokemony. Do tej pory nie wiadomo jednak, jakie stworki i w jakiej liczbie dołączą do ekipy. Mówiono szeroko o 2. generacji, jednak pojawiły się także plotki o możliwości wprowadzenia Pokemonów z Pokemon Sun & Moon w ramach promocji gry. W kodzie źródłowym gracze znaleźli jednak informacje o 100 nowych dźwiękach, jakie wydają zwierzaki. Nie wiadomo dokładnie jakich, jednak w kodzie pojawiła się wzmianka o Shiny Pokemon, czyli takich, które najczęściej mają inne barwy od swoich pobratymców. Zostały one wprowadzone w 2. generacji, co mogłoby sugerować ten właśnie wybór.

Pokemon Go z płcią stworków?

Co więcej, w Pokemon Go ma pojawić się także płeć stworków. Innymi słowy, istnieje możliwość, że będziemy mogli tworzyć własne Pokemony, czyli hodować jajka z konkretnym gatunkiem parując stworki. Oprócz tego mamy mieć większą możliwość zmiany wyglądu naszej postaci biegającej po mapie. Zmienimy między innymi kolor oczu.

Czy wspomniane zmiany zostaną wprowadzone, dowiemy się już w ten poniedziałek. Przypomnijmy, że Pokemon Go doczekało się ostatnio aktualizacji, która wprowadzała między innymi możliwość wysyłania kilku Pokemonów do Profesora jednorazowo. Pojawiły się także informacje o przebytych kilometrach i cukierkach zdobytych z Pokemonem-towarzyszem.

Źródło: Android Police

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij