Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go już niedługo z 2. generacją Pokemonów?

Wczorajsza aktualizacja przyniosła zmiany w kodzie Pokemon Go, które sugerują, że niedługo w grze pojawi się 2. generacja Pokemonów oraz Ditto.

Wczorajsza aktualizacja przyniosła zmiany w kodzie Pokemon Go, które sugerują, że niedługo w grze pojawi się 2. generacja Pokemonów oraz Ditto.

Wczoraj pisaliśmy, że Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji, która wprowadza do gry bonusy za codzienne łapanie Pokemonów i odwiedzanie PokeStopów. Wraz z aktualizacją do kodu gry wprowadzono zmiany. Z ich analizy można wnioskować, że wkrótce w grze pojawi się 2. generacja Pokemonów.

pokemon go pokemony

Zagorzali użytkownicy Pokemon Go odkryli, że w kodzie źródłowym aplikacji po jej aktualizacji wczorajszego dnia znalazły się zmiany sugerujące, iż w grze pojawi się druga generacji stworków. Na liście w kodzie pojawiły się między innymi Chicorita oraz Celebi.

Ditto również w Pokemon Go?

To jednak nie koniec nowości. Z kodu wynika, że w przyszłości możemy zobaczyć także Ditto – Pokemona, który nie znalazł się na liście w pierwszej generacji w Pokemon Go. Przyczyna jest jedna – Ditto ma niezwykłą umiejętność zmiany w różne Pokemony, stąd też decyzja o nie wprowadzaniu go do gry. Z informacji w kodzie można wnioskować, że niedługo będziemy mogli go złapać. Jeśli Niantic faktycznie ma takie plany, może się okazać, że pierwsze w grze zobaczymy Ditto, a dopiero później trafi tam 2. generacja Pokemonów.

Przypomnijmy, że Pokemon Go zadebiutowało w lipcu tego roku i zdobyło wielką rzesze fanów. Gra dostępna jest za darmo, jednak zawiera także mikrotransakcje. Mówi się, że twórcy gry zarobili już 600 milionów dolarów na wspomnianej produkcji. Niantic bardzo więc dba o to, by gracze pozostali w grze. Wczorajsza aktualizacja wprowadza więc codzienne bonusy za grę, jednak blokuje możliwość skorzystania z PokeStopu podczas jazdy autem.

Źródło: Redmondpie

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij