Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go z nową aktualizacją

Niantic poinformowało, że aktualizacja do Pokemon Go w wersji na iOS i Androida zostaje powoli wdrażana. Na liście nowości są bonusy za łapanie Pokemonów oraz nowe zasady dotyczące trenowania stworków w Gymach.

Niantic poinformowało, że aktualizacja do Pokemon Go w wersji na iOS i Androida zostaje powoli wdrażana. Na liście nowości są bonusy za łapanie Pokemonów oraz nowe zasady dotyczące trenowania stworków w Gymach.

Firma Niantic zapowiedziała kilka dni temu, że ma zamiar wydać nową aktualizację do swojego największego hitu – Pokemon GO. Teraz poinformowano, iż uaktualnienie jest już gotowe i zostaje powoli wdrażane do wersji aplikacji na iOS oraz Androida.

Aktualizacja ma przede wszystkim ułatwić użytkownikom łapanie Pokemonów tego samego rodzaju. Jeśli zatem złapiemy przykładowo kilka ognistych stworków, możemy liczyć na bonus do schwytania Pokemona. Ale to nie wszystko – zmieniły się także zasady trenowania zwierzaków na Gymach. Do tej pory musieliśmy zostawiać tam jednego Pokemona. Teraz będziemy mogli trenować sześć stworków jednocześnie.

pokemon go aktualizacja

Prócz drobnych poprawek wprowadzono również ograniczony czas animacji pokazującej ewolucję Pokemona, a także usprawniono problemy z dźwiękiem. Dodano także aktualizację wykluwania jajek. System będzie nas teraz informować o postępach bez konieczności ciągłego otwierania i zamykania opcji jajek w celu odświeżenia.

Wersje z numerami 0.41.2 na Androida oraz 1.11.2 na iOS zostają, jak już wspomnieliśmy, powoli wdrażane. Jeśli ich jeszcze nie widzicie, radzimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Niedługo powinny się pojawić.

Przypomnijmy, że Pokemon Go pojawiło się w połowie lipca tego roku. Od tamtej pory gra stała się fenomenem wśród graczy na całym świecie. Mówi się, że aktualnie tytuł ten zarabia na siebie 2 mln dolarów dziennie.

Źródło: Niantic

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij