Udostępnij
Tweetnij

Humble Bundle na Androida – Cloud Chasers i Tomb Raider w nowej ofercie

Podczas nowej akcji Humble Bundle na Androida możemy zakupić za grosze kilka ciekawych tytułów. Na liście jest między innymi Cloud Chasers, dwie części Tomb Raider i Last Horizon.

Podczas nowej akcji Humble Bundle na Androida możemy zakupić za grosze kilka ciekawych tytułów. Na liście jest między innymi Cloud Chasers, dwie części Tomb Raider i Last Horizon.

Wystartowała nowa akcja Humble Bundle, w ramach której można kupić kilka ciekawych produkcji na urządzenia mobilne z Androidem za niewielką cenę. Zasady tych akcji są proste. Humble Bundle wymaga od użytkownika wpłaty w wysokości przynajmniej jednego dolara. Wtedy otrzymujemy dostęp do takich tytułów jak Cloud Chasers, Last Horizon, a także dwóch pierwszych części Tomb Raider.

Humble Bundle

Możemy także skusić się na ofertę z wyższej półki. Wtedy należy wpłacić więcej, niż wynosi średnia wpłat. Aktualnie średnia ta wynosi 4,40 dolara, czyli niewiele ponad 19 zł. Jeśli to zrobimy, otrzymamy dostęp do kolejnej paczki gier. Na liście produkcji Always Sometimes Monsters oraz Shooting Stars!.

Jeśli natomiast wpłacimy więcej niż 5 dolarów, otrzymamy wszystkie wspomniane wcześniej tytuły, a także dwie dodatkowe gry – Space Grunts oraz Cosmonautica. Do oferty dołączą niedługo nowe produkcje.

Pieniądze, które wpłacamy, mogą zostać rozdzielone. Część możemy przeznaczyć na organizatorów całej akcji, część na cele charytatywne, a część na twórców gier. Z akcji będziemy mogli skorzystać jeszcze przez niecałe 2 tygodnie. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnej strony Humble Bundle. Linka do oferty znajdziecie na tej stronie.

Źródło: Humble Bundle

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij