Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go – zobacz Easter eggi z gry (wideo)

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, Big Daddy Red, postanowił przedstawić wideo, w którym pokazuje Easter eggi pojawiające się w grze Pokemon Go.

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, Big Daddy Red, postanowił przedstawić wideo, w którym pokazuje Easter eggi pojawiające się w grze Pokemon Go. 

Easter egg to nawiązanie do innej rzeczy zamieszczane przez twórców w ich produkcjach. Najczęściej tworzone są po to, by utrzymać akcent humorystyczny. Pojawiają się zarówno w filmach czy grach. Tutaj przykładem może być chociażby Pokemon Go. Ze względu na niezwykłą popularność wspomnianej gry, użytkownik serwisu YouTube, Big Daddy Red, postanowił przedstawić wszystkie znane do tej pory Easter eggi, jakie pojawiły się w najnowszej produkcji studia Niantic.

pokemon go

Na liście znalazły się chociażby ewolucje słodkiego Eevee. Jeśli zdarzyliście nieco pograć w grę i dokonać ewolucji tego Pokemona, z pewnością zauważyliście, że ma on aż trzy różne formy. Może stać się Pokemonem elektrycznym, ognistym lub wodnym. Nie mamy jednak wpływu na to, w jakiego stworka się zmieni. Ale tylko w teorii. Przed ewolucją możemy mu nadać imię – Sparky, Pyro lub Rainer (nawiązania do różnych postaci). W ten sposób wybierzemy sobie, w co chcemy, by się zamienił.

Drugim bardzo znanym Easter eggiem jest wybranie Pikachu jako swojego startowego Pokemona. Na początek gra oferuje nam chociażby Bulbasaura czy Squirtle’a, jednak możemy zignorować ten wybór i po prostu iść dalej. Wtedy na naszej drodze pojawi się Pikachu (nawiązanie do słynnej kreskówki). Gra składa się z takich niewielkich sztuczek, o których warto wiedzieć przed poważnym wkręceniem się w rozgrywkę. Jakich dokładnie? O tym dowiecie się z poniższego wideo:

Źródło: YouTube

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij