Udostępnij
Tweetnij

Vivid Games otwiera studio w Warszawie. Szuka pracowników

Sprawdź, może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Vivid Games
Vivid Games

Sprawdź, może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Vivid Games zapowiedziało właśnie, że zamierza otworzyć nowe studio. Do tej pory miejscem, gdzie znajdowała się siedziba firmy był Bydgoszcz. Nowy oddział natomiast powstanie w stolicy. Z tej okazji Vivid Games szuka nowych pracowników. Do oddziału w Warszawie potrzebni są programiści, game designer, user interface graphics artist oraz product manager. Oferty oraz szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie firmy.

Vivid Games aktualnie zajmuje się produkcją sequela do popularnej gry Real Boxing. Firma ma na swoim koncie również Godfire: Rise of Prometheus, a także Ski Jumping Pro i Neon Blitz. Poza tym studio pracuje również nad takimi grami jak Real Casino czy Street Fighting. Nie wiadomo jednak, jakie gry będą produkowane w warszawskim oddziale.

Źródło: Vivid Games

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij