Udostępnij
Tweetnij

Monument Valley zdobywcą dwóch nagród BAFTA

Nagrody BAFTA zostały rozdane. Wśród zwycięzców znaleźli się między innymi Monument Valley i Hearthsone: Heroes of Warcraft.

BAFTA

Nagrody BAFTA zostały rozdane. Wśród zwycięzców znaleźli się między innymi Monument Valley i Hearthsone: Heroes of Warcraft.

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych nagrodziła twórców Monument Valley aż dwa razy. Pierwsza nagrodę produkcja zdobyła w dziedzinie Najlepsza gra przenośna. W tej konkurencji produkcja Ustwo pokonała 80 Days, a także Hearthstone: Heroes of Warcraft, Threes, Hitman GO i The Walking Dead: Season 2. Drugą statuetkę Monument Valley zgarnęło za Najlepszą grę brytyjską. Tytuł był również nominowany w dziedzinie Najlepsza gra, jednak przegrał z Destiny.

Czterokrotnie nominowane zostało także Hearthstone: Heroes of Warcraft. Ostatecznie jednak tytuł zdobył jedynie jedną statuetkę za Najlepszy multiplayer w grze. Wielkim przegranym okazało się wspomniane już 80 Days, które również mogło zdobyć aż cztery statuetki. Niestety, studio inkle wyszło z imprezy z pustymi rękami, przegrywając chociażby z polskim Zaginięciem Ethana Cartera w dziedzinie Innowacja w grze. Naszą recenzję Monument Valley znajdziecie tutaj.

Źródło: BAFTA

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij