Udostępnij
Tweetnij

Kultowe gry z Amiga trafią wkrótce na tablety i smartfony

Kalifornijska firma Writers’ Group Film Corp. przekazała dziś, że zamierza przenieść ponad 300 gier znanych z komputera Amiga na urządzenia przenośne, jak smartfony i tablety.

Amiga Games

Kalifornijska firma Writers Group Film Corp. przekazała dziś, że zamierza przenieść ponad 300 gier znanych z komputera Amiga na urządzenia przenośne, jak smartfony i tablety.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Writers Group Film Corp. z siedzibą w Kalifornii przekazała oficjalnie informację, iż podpisała porozumienie, w ramach którego uzyskała prawo do wielu gier z komputera Amiga. Co dalej? Firma zamierza je odświeżyć i przenieść na urządzenia mobilne, zarówno smartfony, jak i tablety. Wiemy, że Writers Group Film Corp. uzyskało prawo do ponad 300 różnych gier z Amiga, ale tytuł żadnej z nich nie został ujawniony. Pozostają nam więc tylko domysły. Na więcej detali będziemy musieli jeszcze poczekać. Kto wie, a może wśród gier pojawią się takie tytuły, jak kultowy Super Frog.

Źródło: businessweek, fot.: acidpinx (flickr)

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij