Udostępnij
Tweetnij

Instagram ma już 300 mln aktywnych użytkowników!

Popularny serwis do współdzielenia zdjęć doczekał się aż 300 milionów aktywnych w miesiącu użytkowników. W ten sposób stał się popularniejszy niż Twitter!

Instagram Tablety.pl

Popularny serwis do współdzielenia zdjęć doczekał się aż 300 milionów aktywnych w miesiącu użytkowników. W ten sposób stał się popularniejszy niż Twitter!

Twórcy Instagramu poinformowali na własnym blogu o przekroczeniu kolejnej bariery aktywnych w miesiącu użytkowników – tym razem jest to liczba 300 milionów! Ponadto ujawniono, że każdego dnia użytkownicy Instagramu publikują łącznie około 70 milionów zdjęć i filmów. Tym samym Instagram ma więcej aktywnych użytkowników niż Twitter i stał się drugim, co do wielkości, serwisem społecznościowym (po Facebooku).

Przy okazji Instagram poinformował o kolejnym czyszczeniu spamerskich kont oraz możliwości zweryfikowania własnego konta. Mogą to zrobić obecnie jedynie znane osobistości i marki.

Instagram z własną aplikacją debiutował na iOS, a potem trafił także na Androida i Windows Phone. Jeśli interesujecie się fotografią mobilną, to odsyłamy was do naszego działu Foto, gdzie znajdziecie wiele eksperckich artykułów poświęconych tej tematyce.

źródło: blog Instagram

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij