Udostępnij
Tweetnij

PlayBook otrzymuje nowy firmware (2.1.0.1917)

Dobra wiadomość dla właścicieli Playbooka. Blackberry udostępniło nowy firmware dla tego tabletu, który waży 177 MB i jest dostępny w trybie OTA.

Playbook Tablet

Dobra wiadomość dla właścicieli Playbooka. Blackberry udostępniło nowy firmware dla tego tabletu, który waży 177 MB i jest dostępny w trybie OTA.

Przeczytaj koniecznie >> Blackberry: nie jesteśmy jeszcze gotowi na nowy tablet

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tablet Playbook z 2011 roku doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji firmware. Nowy patch oznaczony jest numerem 2.1.0.1917 i można go pobrać w trybie OTA, a więc bez potrzeby podłączania tabletu do komputera. Uaktualnienie waży 177 MB, ale nie wnosi większych zmian i udoskonaleń. Warto tutaj wspomnieć o uaktualnionym dodatkowym oprogramowaniu, jak Flash Player i Adobe AIR.

Tablet Playbook choć debiutował na rynku w 2011 roku i z czasem został wycofany, gdyż przyniósł BlackBerry wielkie straty, nie został mimo wszystko zapomniany. Producent nadal wykazuje dbałość o klientów, którzy zakupili ten tablet.

Źródło: crackberry

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij