Udostępnij
Tweetnij

Praca zdalna? Potrzebujesz właściwych narzędzi do pracy w domu. Pakiet Office i Windows 10 za 8,67 euro

COVID-19 to choroba, która pojawiła się w Europie już w styczniu. Obecnie rozprzestrzenia się po niemal całym globie. To sprawia, że wielu miejscach zdecydowano się na pracę zdalną. Google, Microsoft, Twitter, Hitachi, Apple, Amazon, Chevron, Salesforce, Spotify i inni. Te firmy pozwoliły już własnym pracownikom na pracę zdalną w wyniku zagrożenia COVID-19.

W konsekwencji coraz więcej osób wybiera pracę z domu. Praca domowa stanie się globalnym trendem na najbliższy czas. Wykonywanie obowiązków w taki sposób w obecnej sytuacji jest dobrym wyjściem w celu zapewnienia sobie finansów i spokoju.

Jak jednak możemy pracować tak wydajnie jak w biurze? Po pierwsze, należy przestrzegać regularnego harmonogramu pracy i odpoczynku. Po drugie, ustawienie oddzielnego miejsca do pracy w domu i uzyskanie wygodnego biurka i krzesła. Co ważniejsze, wysoce zalecany jest płynny system operacyjny. Pod wpływem epidemii zainteresowanie oprogramowaniem biurowym będzie coraz większe.

praca zdalna promocja Windows 10 Office 2019

Najlepsze oprogramowanie do pracy zdalnej: Microsoft Office 2019 i Office 2016

Office 2019 reprezentuje najnowszą wieczystą wersję pakietu produkcyjnego Microsoftu, oferując szereg funkcji, które zostały wprowadzone do Office 365 ProPlus w ciągu ostatnich trzech lat. Jeśli jesteś użytkownikiem indywidualnym, który ostatnio musi pracować w domu i potrzebuje wysokiego poziomu wydajności, pakiet Office 2019 będzie dla Ciebie najlepszą opcją z jego potężnymi funkcjami, takimi jak dla  pisma odręcznego, nowe funkcje analizy danych w programie Excel, a także możliwość korzystania z nowych efektów w PowerPoint. Nie wspominając o jednorazowym zakupie w cenie kilkuset złotych, możesz zainstalować najnowszą wersję aplikacji Microsoft Office na jednym komputerze bez dodatkowych opłat rocznych.

Przedstawiamy keyworlds.com, nowy rynek licencji i oprogramowania, oferujący najwyższe ceny i niesamowite rabaty w przedziale od 38% do 50%. W pakiecie Office 2019 KeyWorlds oferuje 58,99 euro, czyli mniej niż połowę pierwotnej ceny. Korzystając ze specjalnego kodu z kuponu Emkeys50, otrzymasz oprogramowanie z dodatkowym 50% rabatem. To sprawi, że cena ostatecznie zostanie obniżona do kwoty 32,44 euro.

Office 2019 działa tylko na komputerach z Windows 10. Starsze edycje okienek nie są wspierane. Tutaj ponownie można wykorzystać kupon Emkeys50 i obniżyć cenę zestawu obejmującego Office 2019 Pro i Windows 10 Pro lub Office 2019 Pro i Windows 10 Home.

Office 2016 Pro jest absolutnie najbardziej znanym oprogramowaniem biurowym dla większości osób, ale licencje są zwykle uważane za zbyt drogie. W oficjalnym sklepie Microsoft Store wynosi obecnie około 400 dolarów. Można jednak znaleźć różne i tańsze alternatywy na Keysworlds.com za jedyne 32,99 €. Otrzymasz również 40% zniżki z innym specjalnym kodem kuponu Em16keys40.

Najnowszy system komputerowy do domowego biura: Windows 10

Korzyści płynące z zaufania do Windows 10 w ramach pracy nie kończą się jednak na instalacji i konfiguracji komputera. Na przykład system Windows 10 zawiera również Cortanę – interaktywnego wirtualnego asystenta głosowego – który sprawi, że Twoja praca będzie prosta i wydajna. Uaktualnienie komputera za najlepszą cenę teraz za jedyne 8,67 € dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego Emkeys38 uprawniającego do skorzystania z 38% rabatem. Keysworlds oferuje doskonałe oprogramowanie i obsługę klienta, dzięki czemu nie będziesz się martwić po zakupie.

Łatwy zakup, łatwa płatność

Keysworlds oferuje doskonałą obsługę i dedykowany automatyczny system zapewniający niezrównaną skuteczność, gwarantującą 100% satysfakcji klienta! Otrzymasz kod do wykorzystania na koncie w ciągu kilku minut pocztą elektroniczną. Oferują również łatwe sposoby płatności, przy użyciu bezpiecznych i niezawodnych metod płatności, takich jak PayPal, przelew bankowy, karta kredytowa lub karta debetowa oraz obsługa klienta 24/7 (service@keysworlds.com), aby zapewnić odpowiednią pomoc za każdym razem, gdy klient tego potrzebuje.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij