Udostępnij
Tweetnij

Facebook, Instagram i WhatsApp nie działa? Jest awaria

Facebook, Instagram i WhatsApp i mają obecnie spore problemy na terenie Europy. Jeśli jedna z tych aplikacji u was nie działa, to wiedzcie, że jest awaria. Użytkownicy aplikacji Instagram, Facebook i WhatsApp zgłaszają problemy z logowaniem i brakiem możliwości normalnego korzystania z usług.

Wygląda na to, że jest duża awaria aplikacji Facebook, WhatsApp i Instagram. Jeśli jedna z tych aplikacji (lub wszystkie) u was nie działa, to wiedzcie, że z problemem nie jesteście odosobnieni. W Europie problemy zgłasza coraz więcej użytkowników, co wykazuje Downdetector. Sporo zgłoszeń pochodzi od naszych południowych sąsiadów z Czech, ale nie tylko.

Problemy z aplikacjami Facebook, Instagram oraz WhatsApp zgłasza także dużo użytkowników z innych krajów Europy. W Polsce na razie wydają się być one sporadyczne. Poniżej znajdziecie mapę, gdzie awaria przybrała najbardziej na sile.

awaria Facebook Instagram Messenger WhatsApp nie działa problemy

Ostatnia awaria aplikacji Facebook, WhatsApp i Instagram trwała długo

Obecna awaria aplikacji WhatsApp, Instagram i Facebook być może wkrótce zostanie zażegnana. Jednak ostatnim razem trwała naprawdę długo. Usunięcie wszystkich problemów zajęło mnóstwo czasu. Rozwiązanie wszystkich błędów ostatnio potrwało ponad 24 godziny. Jak będzie tym razem, to przekonamy się z czasem.

Użytkownicy raportują obecnie o braku newsfeedu. Następnie skarżą się na problemy z poprawnym zalogowaniem w aplikacjach. Około 20% zgłoszeń mówi o kompletnym braku dostępu. Oczywiście, opisywane problemy nie dotyczą wszystkich użytkowników, a jedynie części. U innych Facebook, Instagram czy WhatsApp działają obecnie bez zarzutów. Nie wiemy na razie, czym jest spowodowana dzisiejsza awaria i możliwe, że tego się nie dowiemy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij