Udostępnij
Tweetnij

Barack Obama w końcu przesiadł się z BlackBerry (wideo)

Barack Obama przyznał w rozmowie z Jimmym Fallonem, że w końcu pozwolono mu korzystać z telefonu innego niż BlackBerry. Jest tylko kilka poważnych problemów.

Barack Obama przyznał w rozmowie z Jimmym Fallonem, że w końcu pozwolono mu korzystać z telefonu innego niż BlackBerry. Jest tylko kilka poważnych problemów.

Barack Obama

Już od dawna wiadomo, że Barack Obama, jako jeden z niewielu na świecie, wciąż używa telefonu BlackBerry. A raczej używał, bo w końcu, po kilku latach, pozwolono mu na zmianę urządzenia. Całą sytuacją pochwalił się w programie Jimmy’ego Fallona, któremu przyznał, że w tym roku otrzymał w ręce smartfona, ale nie obyło się bez pewnych problemów. Oto, co ujawnił Obama:

Dostaję w ręce tego smartfona, a oni mówią do mnie: Cóż, panie prezydencie, ze względu na bezpieczeństwo nie może pan wykonywać nim zdjęć, nie może pan też wysyłać wiadomości, a opcja telefonowania także nie działa… nie może pan także puszczać na nim muzyki.

Barack Obama porównał następnie swój nowy telefon do zabawek, które mają 3-latki. Jaki to model? Tego nie powiedział. Już od dawna jednak narzekał na BlackBerry. W 2010 roku stwierdził, że używanie tego telefonu jest niefajne i przyznał, że chciałby korzystać iPhone’a, jednak ze względów bezpieczeństwa nie może.

Zmiana musiała jednak nastąpić w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W kwietniu pisaliśmy bowiem, że Obama nadal używa BlackBerry, ale jego doradcy mogą korzystać już ze sprzętów Apple. Możliwe zatem, że prezydent przesiadł się właśnie na iPhone’a. Z drugiej strony nieoficjalnie mówi się także, iż od 2014 roku testowane są w Białym Domu urządzenia z Androidem.

Źródło: YouTube

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij