Udostępnij
Tweetnij

Facebook znalazł nowy sposób na informowanie nas o postach znajomych

Facebook testuje nową opcję, dzięki której będziemy na bieżąco informowani o nowych postach naszych znajomych.

Facebook testuje nową opcję, dzięki której będziemy na bieżąco informowani o nowych postach naszych znajomych.

Zastanawiałeś się ostatnio co u Ani? Jeśli masz Facebooka, możesz sprawdzać na bieżąco, co dzieje się u znajomych. Ale nie oszukujmy się – ciężko jest wyszukać konkretnych informacji pomiędzy reklamami, stronami proponowanymi czy zabawnymi filmami z kotami w rolach głównych. Teraz jednak Facebook przypomni nam, że ktoś z naszych znajomych napisał właśnie posta.

facebook

Kiedy wejdziemy na swój profil, po lewej stronie wyświetlają się awatary naszych niektórych znajomych. Teraz Facebook poinformuje nas, że nasz znajomy napisał nowego posta, podobnie jak to Google robi z awatarami w serwisie YouTube, kiedy na kanałach właśnie pojawiło się nowe wideo – z pomocą niebieskich kropek. Z tą różnicą, że obok niej znajdziemy informację, ile dokładnie postów nie przeczytaliśmy.

Zmiany widoczne są jedynie w wersji przeglądarkowej Facebooka. Chwilowo widzą je jedynie nieliczni. Nie wiadomo, czy i kiedy zostaną wprowadzone na stałe.

Źródło: TheNextWeb

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij