Udostępnij
Tweetnij

Rusza druga edycja konkursu „Zrób to z Lenovo”!

Emocje związane z finałem pierwszej odsłony konkursu „Zrób to z Lenovo” jeszcze nie opadły, a już czeka nas kolejna porcja wrażeń. Lenovo ponownie będzie szukać DO’ersów – ludzi z pasją i marzeniami.

Zrób to z Lenovo

Emocje związane z finałem pierwszej odsłony konkursu „Zrób to z Lenovo” jeszcze nie opadły, a już czeka nas kolejna porcja wrażeń. Lenovo ponownie będzie szukać DO’ersów – ludzi z pasją i marzeniami.

Kim jest DO’ers? To osoba, która nie boi się wyzwań. Ktoś, kto podąża za swoimi marzeniami, przełamuje stereotypy i uparcie zmierza do wyznaczonego przez siebie celu. Każdy DO’ers posiada TO COŚ, co pozwala mu postrzegać świat w sposób zupełnie unikalny. Nieważne czy pasją DO’ersa jest grafika komputerowa, projektowanie ubrań, czy jazda na desce. Ważny jest styl bycia, pozytywne myślenie i otwarty umysł.

Lenovo chce dotrzeć do takich osób, poznać je lepiej i pomóc im w spełnieniu ich aspiracji. Cząstka DO’ersa tkwi w każdym z nas – trzeba ją jedynie w sobie odkryć! Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a zgłosić się do niego może każda osoba, która ukończyła 18 lat lub która nie osiągnęła pełnoletności, ale uzyskała stosowną zgodę rodziców lub opiekunów.

Rejestracja do drugiej edycji konkursu „Zrób to z Lenovo” odbywa się za pośrednictwem strony www.zrobtozlenovo.pl . Po założeniu konta i uzupełnieniu swojego profilu, każdy DO’ers będzie mógł dzielić się z innymi swoją pasją i marzeniami oraz pokazać to, co robi najlepiej.

W poprzedniej edycji zwyciężczyni – Jaga Słowińska – otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 złotych. W nowej odsłonie zmagań nagrody będą równie atrakcyjne. Szczegóły wkrótce!

Nie słuchaj tego, co mówi świat! Odważ się i pokaż wszystkim, że jesteś DO’ersem i masz prawdziwą pasję!

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij