Udostępnij
Tweetnij

Scott Croyle – szef projektantów w HTC opuści firmę

The Verge informuje, że Scott Croyle – szef projektantów HTC zamierza odejść z firmy. Jego miejsce zajmie Jonah Becker.

Scott Croyle

The Verge informuje, że Scott Croyle – szef projektantów HTC zamierza odejść z firmy. Jego miejsce zajmie Jonah Becker.

Przeczytaj koniecznie >> Krótki test popularnych przeglądarek internetowych na Androida

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

To właśnie Scott Croyle ukrywa się za designem urządzeń marki HTC. Spod jego ręki wyszły takie projekty jak HTC One X, One S, One oraz One M8. Teraz z kolei szef projektantów zamierza rozstać się z firmą, a jego miejsce zajmie Jonah Becker.

Croyle trafił do HTC po przejęciu przez firmę sześć late temu jego studia One & Co. Nie wiemy, czy wraz z Croylem zamierzają odejść z HTC inni pracownicy studia. Niemniej, obecny jeszcze szef projektantów zamierza wspomóc HTC w reorganizacji, która nastąpi po jego odejściu. Przez kilka kolejnych miesięcy ma również pełnić rolę konsultanta. Croyle w niedługim czasie ma zająć się własnymi projektami.

Źródło: The Verge

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij