Udostępnij
Tweetnij

Samsung jest gotowy do uruchomienia produkcji 64-bitowych Exynosów

Dyrektor jednego z oddziałów Samsunga przekazał, że jego firma jest praktycznie gotowa do rozpoczęcia procesu wytwarzania 64-bitowych procesorów Exynos.

Logo firmy Samsung

Dyrektor jednego z oddziałów Samsunga przekazał, że jego firma jest praktycznie gotowa do rozpoczęcia procesu wytwarzania 64-bitowych procesorów Exynos.

Przeczytaj koniecznie >> ARM zapowiada rewolucję na rynku SoC dla tabletów. Co skrywają układy Cortex-A57?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W trakcie telekonferencji związanej z omówieniem wyników finansowych Samsunga za miniony kwartał, jeden z dyrektorów przekazał, że jego firma jest już gotowa do rozpoczęcia masowej produkcji 64-bitowych procesorów Exynos. To oznacza, że prace nad nimi zostały ukończone. Uruchomienie produkcji pozwala nam również sugerować, że pierwsze urządzenie z nowym Exynosem (a będzie to pewnie Galaxy S 5) pojawi się na rynku w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Spodziewamy się, że Exynos 6 będzie dysponować 4 rdzeniami Cortex-A57 i 4 rdzeniami Cortex-A53, które zapewne będą mogły być uruchamiane jednocześnie. Ponadto w drugiej połowie 2014 roku nowe Exynosy mają być gotowe pod kątem obsługi więcej niż 4 GB pamięci RAM!

Źródło: IT Today

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij