Udostępnij
Tweetnij

Amerykanin postanowił poślubić własnego… iPhone’a (wideo)

Aaron Chervenak pojawił się na ślubnym kobiercu z wybranką swojego serca. Jakie było zdziwienie odprawiającego ceremonię, kiedy okazało się, że przed ołtarzem stanął… iPhone.

Aaron Chervenak pojawił się na ślubnym kobiercu z wybranką swojego serca. Jakie było zdziwienie odprawiającego ceremonię, kiedy okazało się, że przed ołtarzem stanął… iPhone.

iPhone ślub

Zastanawialiście się kiedyś z kim spędzacie najwięcej czasu w ciągu całego dnia czy tygodnia? Odpowiedź jest prosta. I nie, nie jest to wcale Wasza małżonka czy małżonek. Przecież chodzicie do pracy, a w trakcie całego dnia macie innego partnera – swój telefon. Na ciekawy pomysł wpadł zatem Aaron Chervenak ze Stanów Zjednoczonych, który postanowił poślubić…  iPhone’a.

20 maja tego roku Chervenak pojawił się na ślubnym kobiercu w Little Las Vegas Chapel z wybranką swojego życia. Właściciel kaplicy był bardzo zdziwiony, bo piękną damą okazał się być smartfon. Oczywiście, niewiasty nie poprowadził do ołtarza ojciec (czy też żaden z ojców, jeśli liczyć pełną ekipę pracującą przy produkcji smartfonów Apple’a). Nie wiadomo także, czy „panna młoda” przyjęła nazwisko małżonka.

Oczywiście, stan Nevada nie przyjmuje formalnych związków z przedmiotami, więc małżeństwo jest tylko umowne. Właściciel Little Las Vegas Chapel potwierdził, że początkowo był bardzo zdziwiony, jednak w końcu przystał na fikcyjne małżeństwo. Powód był prosty – wiadomość do ludzi na całym świecie. Chervenak swoim czynem chciał uświadomić ludziom, jak dużo czasu w ciągu dnia spędzają ze swoimi telefonami. Są z nimi praktycznie cały czas, czyli w sumie jak w związku małżeńskim. Oto wideo z ceremonii:

To nie jest związek emocjonalny, jak w przypadku poślubienia drugiej osoby, to zupełnie inna sprawa. Nasze małżeństwo jest symboliczne, bo człowiek według lokalnego prawa nie jest w stanie poślubić przedmiotu. Ale wciąż pozostaje wiadomość: Te małe urządzenia stają się dla nas coraz cenniejsze, a moim aktem chciałem podkreślić jego wagę – mówi Chervenak.

To nie jest pierwsze takie małżeństwo. Jednym z popularniejszych jest ślub z 2009 roku, podczas którego pewien Japończyk postanowił wejść w związek małżeński z postacią z gier. Miejmy jednak nadzieję, że związek Chervenaka przetrwa próbę czasu i nie zdradzi on wybranki swojego serca z nowszym modelem…

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij