Udostępnij
Tweetnij

Oto najbardziej upierzony użytkownik iPhone’a (wideo)

Pewna mewa nielegalnie weszła w posiadanie iPhone’a. Kradzież smartfona zarejestrowała kamera w urządzeniu. I jest to najlepsze wideo, jakie dzisiaj zobaczycie.

Pewna mewa nielegalnie weszła w posiadanie iPhone’a. Kradzież smartfona zarejestrowała kamera w urządzeniu. I jest to najlepsze wideo, jakie dzisiaj zobaczycie.

mewa

Użytkowników iPhone’ów na świecie jest wielu – są mali i duzi, grubi i chudzi, młodzi i starzy, upierzeni i nieupierzeni. I nie, wcale się tutaj nie pomyliłam. Na liście zainteresowanych produktami Apple’a można znaleźć bardzo osobliwych użytkowników. Takich jak chociażby mewa, która próbowała nieco nielegalnie wejść w posiadanie iPhone’a należącego do pewnej opalającej się na plaży dziewczyny.

Niestety dla ptaka, posiadaczka urządzenia szybko zorientowała się, że mewa próbuje ją ograbić z drogiego sprzętu. Dziewczyna niecny proceder przerwała, zanim zwierzak odleciał ze zdobyczą. Całą akcja została zarejestrowana jednak przez iPhone’a. Na wideo widać, jak ptaszysko podchodzi ukradkiem do telefonu, chwyta go i odbiega szybko przebierając krótkimi nóżkami. Musicie przyznać – to wideo to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie:

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij