Udostępnij
Tweetnij

Apple planuje baterie słoneczne w swoich urządzeniach?

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Apple wraz z Samsungiem pracują nad wyposażeniem urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo w ogniwa słoneczne. Jak się zapatrujecie na iPada albo iPhone bez konieczności ładowania akumulatora?

iDevicesJeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Apple wraz z Samsungiem pracują nad wyposażeniem urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo w ogniwa słoneczne. Jak się zapatrujecie na iPada albo iPhone bez konieczności ładowania akumulatora?

Firmy mają nawet w planie włączenie tajwańskich firm specjalizujących się w technologiach słonecznych do swojego łańcucha produkcyjnego. Niestety, nawet jeśli te doniesienia się potwierdzą, ładowane energią słoneczną urządzenia to melodia przyszłości.

Warto przypomnieć, że firma Apple już jakiś czas temu wykazywała zainteresowanie tego typu technologiami, patentując nawet rozwiązanie pozwalające na umieszczenie ogniw słonecznych pod wyświetlaczem.

via Digitimes

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij