Udostępnij
Tweetnij

iOS 17 beta pozwala zmienić zdjęcia w animowane naklejki

iOS 17 beta to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, która wprowadza liczne nowości. Obejmują one także aplikację Zdjęcia. Nowa funkcja pozwala tworzyć animowane naklejki na podstawie zaznaczonego na fotce motywu. Zobaczmy sobie, jak można to zrobić w iOS 17 beta poprzez kilka dotknięć palcem na ekranie.

iOS 17 beta jest już dostępne w postaci edycji deweloperskiej. Nowa aktualizacja dla iPhone’ów wprowadza różne nowości. Wśród nich są także nowe funkcje w aplikacji Zdjęcia. Jedno z narzędzi pozwala w prosty sposób tworzyć animowane naklejki. Zobaczmy sobie, jak to można zrobić.

iOS 17 beta animowane naklejki zdjęcia

Po pierwsze na iPhonie z zainstalowanym iOS 17 beta należy wybrać fotkę w aplikacji Zdjęcia i następnie zaznaczyć palcem motyw, który posłuży nam do stworzenia nalepki. Następnie wskazujemy opcję Dodaj naklejkę. Później możemy dotknąć ją palcem w galerii i wstawić efekt. Można to zrobić za pomocą kilku dotknięć palcem.

Animowane naklejki w aplikacji Zdjęcia z iOS 17 beta

Pamiętajmy, że taka funkcja znajduje się w aplikacji Zdjęcia tylko w iOS 17 beta. Na iPhone’ach z bieżącą wersją oprogramowania jej nie znajdziecie. Apple w zeszłym roku dodało inną ciekawą opcję. To możliwość usuwania tła z fotek. Nowa funkcja pozwalająca tworzyć animowane naklejki jest jej rozwinięciem. Wszyscy użytkownicy będą mogli z tego korzystać we wrześniu, kiedy to pojawi się finalna aktualizacja.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij