Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.7.4 i iPadOS 15.7.4 dostępne. Co nowego wnosi aktualizacja?

iOS 15.7.4 i iPadOS 15.7.4 to nowe aktualizacje dla iPhone’ów i iPadów. Co nowego tu znajdziemy? Niestety nowości zabrakło, bo Apple skupiło się jedynie na usunięciu znalezionych błędów. Są to poprawki związane z zabezpieczeniami. Uaktualnienia iOS 15.7.4 i iPadOS 15.7.4 są już dostępne do pobrania dla wszystkich.

iOS 15.7.4 i iPadOS 15.7.4 to uaktualnienia, które trafiają na starsze urządzenia. Są to nowe łatki dla użytkowników iPhone’ów oraz iPadów starszych generacji. Co nowego tu znajdziemy? Nowości pozostawiono dla większej aktualizacji z numerkiem 16.4. Natomiast w tych skupiono się na poprawkach błędów. Wykaz zmian widoczny jest poniżej.

Aktualizacja iOS 15.7.4 i iPadOS 15.7.4 – co nowego / wykaz nowości

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

iOS 15.7.4 oraz iPadOS 15.7.4 są już dostępne do zainstalowania. Można je pobrać udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Pamiętając o tym, że bateria urządzenia przed instalacją musi być naładowana w co najmniej 50 proc. (lub też 20 proc. przy podłączonej ładowarce). Nowości tu nie ma, bo producent skupił się na rozwiązaniu problemów związanych z zabezpieczeniami, co jednak jest również bardzo ważne. W ten sposób usunięto kilka poważnych błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij