Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.4 beta 4 już jest. Finalna aktualizacja dla iPhone’ów blisko

iOS 16.4 beta 4 to najnowsza aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple udostępniło ją zarówno deweloperom aplikacji, jak i publicznym testerom. Program pilotażowy iOS 16.4 beta pomału dobiega końca. Spodziewamy się, że finalne uaktualnienie zostanie udostępnione przez Apple jeszcze w marcu.

iOS 16.4 beta 4 to już czwarte wydanie poglądowe nowego oprogramowania dla iPhone’ów, które dostępne jest w ramach programu pilotażowego. Aktualizacja została udostępniona przez Apple zarówno deweloperom aplikacji, jak i publicznym testerom. Finalne uaktualnienie zbliża się wielkimi krokami.

iOS 16.4 beta 4 aktualizacja iPhone Apple

W iOS 16.4 beta 4 zapewne nie znajdziemy już większych nowości oraz zmian. Apple wprowadziło je we wcześniejszych wersjach i obecnie skupia się na optymalizacjach i poprawkach błędów. Po to, aby finalna aktualizacja dla iPhone’ów była pozbawiona jak najwięcej z nich. Program pilotażowy wkrótce dobiegnie końca.

Aktualizacja iOS 16.4 wkrótce wyjdzie z fazy beta

Apple prawdopodobnie udostępni finalne uaktualnienie do iOS 16.4 dla wszystkich użytkowników iPhone’ów jeszcze w tym miesiącu. Pojawił się nawet bardzo przypuszczalny termin. Jest nim 28 marca. Jeśli tak się stanie, to za kilka dni najpierw testerzy otrzymają kompilację RC, która potem zostanie oddana w ręce właścicieli telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij