Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.4 beta — kiedy nowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów?

iOS 16.4 beta to nadchodzące oprogramowanie dla iPhone’ów. Kiedy nowa aktualizacja zostanie udostępniona przez Apple do testów? Powinno to nastąpić w niedługim czasie. Najpierw uaktualnienie iOS 16.4 beta trafi w ręce deweloperów aplikacji. Potem Apple udostępni aktualizację dla publicznych testerów.

iOS 16.4 beta to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, na które już czekają testerzy. Za nami intensywny dla Apple okres, bo firma udostępniła różne uaktualnienia z numerkami 16.3, 15.7.3 oraz 12.5.7. Wkrótce do testów zostanie oddana kolejna aktualizacja. Pytanie tylko: kiedy to nastąpi?

Kiedy Apple może ruszyć z testami iOS 16.4 beta? Jest bardzo możliwe, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Nawet na jego początku, czyli w poniedziałek, ale na razie to jeszcze nic pewnego. Wszystko wyjaśni się wkrótce. Jedno jest pewne. Nie zabraknie tu pewnych nowości. Wśród nich być może będą nowe emoji.

Aktualizacja iOS 16.4 beta najpierw dla deweloperów

Apple najpierw udostępni iOS 16.4 beta deweloperom aplikacji, bo tak bywało w przeszłości. Potem (dzień lub dwa później) aktualizacja trafi w ręce publicznych testerów. Wtedy będą ją mogli instalować wszyscy chętni użytkownicy zgodnych iPhone’ów, którzy biorą udział w programie pilotażowym. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij