Udostępnij
Tweetnij

macOS 13.2 Ventura dostępny. Co nowego wnosi aktualizacja?

macOS 13.2 Ventura to większa aktualizacja dla komputerów Mac. Co nowego wprowadziło w niej Apple? Pojawiają się pewne nowości i wśród nich najważniejszą wydaje się klucze bezpieczeństwa dla Apple ID. Na tym jednak nie koniec, bo macOS 13.2 Ventura wprowadza też inne udoskonalenia oraz poprawki błędów.

macOS 13.3 Ventura to większa aktualizacja dla komputerów Mac, którą Apple udostępniło wraz z iOS 16.3 dla iPhone’ów. Co nowego tu znajdziemy? Nowości nie brakuje i wśród nich jest wsparcie dla głośnika HomePod 2. generacji. Oficjalny wykaz zmian widać poniżej.

Aktualizacja macOS 13.2 Ventura – co nowego

To uaktualnienie wprowadza klucze bezpieczeństwa dla Apple ID oraz zawiera inne ulepszenia i poprawki błędów dla komputera Mac.

  • Klucze bezpieczeństwa dla Apple ID pozwalają użytkownikom wzmocnić bezpieczeństwo ich kont, wymagając fizycznego klucza bezpieczeństwa do zalogowania się
  • Naprawiono problem w Freeform, w wyniku którego niektóre pociągnięcia rysunkowe utworzone za pomocą Apple Pencil lub palca mogą nie pojawiać się na udostępnionych tablicach
  • Rozwiązano problem, w wyniku którego VoiceOver mógł przestać oferować dźwiękową informację zwrotną podczas pisania

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Szczegółowe informacje na temat zawartości tej aktualizacji związanej z zabezpieczeniami można znaleźć na tej stronie.

aktualizacja macOS 13.2 Ventura co nowego nowości Apple

Aktualizacja do macOS 13.2 Ventura jest już dostępna i można ją pobierać. W tym celu należy udać się sekcji Ustawienia systemowe, Ogólne i Uaktualnienia. Po chwili pojawi się informacja o dostępności nowej wersji. Następnie można ją ściągnąć i zainstalować.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij