Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.3 beta 2 jest. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.3 beta 2 to druga wersja poglądowa nowego oprogramowania dla iPhone’ów. Aktualizacja została udostępniona przez Apple dla deweloperów aplikacji. Wkrótce dostaną ją też publiczni testerzy. Jest bardzo możliwe, że w uaktualnieniu do iOS 16.3 beta 2 zostały wprowadzone jakieś nowości czy nowe funkcje.

iOS 16.3 beta 2 to już druga aktualizacja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, której program pilotażowy rozpoczął się w grudniu. Software został oddany w ręce deweloperów aplikacji. Już wkrótce (pewnie jutro) to samo uaktualnienie zostanie udostępnione publicznym testerom.

Jest bardzo możliwe, że w iOS 16.3 beta 2 zostaną wprowadzone jakieś nowości. Wszak na tym etapie Apple może je z powodzeniem dodać. Tym bardziej, że w pierwszej becie nie znaleziono ich zbyt wiele. Nie pozostaje więc nic innego, jak wierzyć w to, że zostaną wprowadzone jeszcze w obecnej fazie programu pilotażowego.

Aktualizacja iOS 16.3 beta 2 dla wszystkich wkrótce

iOS 16.3 beta 2 na razie dostępne jest dla deweloperów oprogramowania. Jednak już wkrótce to oprogramowanie zostanie oddane w ręce uczestników Apple Beta Software Program i wtedy software będzie mógł wypróbować każdy chętny właściciel iPhone’a, który bierze udział w programie pilotażowym nowych aktualizacji. Jej finalna wersja pojawi się pewnie w okolicy marca.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij