Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.2.1 w drodze. Apple rozwiąże poważny problem modelu iPhone 14 Pro Max

iOS 16.2.1 to kolejna aktualizacja dla telefonów Apple. Wiemy, że ma ona rozwiązać poważny problem występujący w modelu iPhone 14 Pro Max. Dotyczy on ekranu oraz linii, które pojawiają się na wyświetlaczu. Spodziewajmy się, że Apple wraz z aktualizacją do iOS 16.2.1 usunie także inne znalezione błędy.

iOS 16.2.1 będzie kolejną aktualizacją po dużym wydaniu z numerkiem 16.2. Skąd wiemy, że takie uaktualnienie jest w drodze? Potwierdziło to Apple, które zareagowało na raporty zgłaszane przez użytkowników modelu iPhone 14 Pro Max. Ci skarżą się na problem związany z wyświetlaczem.

iOS 16.2.1 aktualizacja Apple problem iPhone 14 Pro Max
foto: Reddit/u/1LastOutlaw

Wspomniany problem związany z telefonem iPhone 14 Pro Max objawia się wyświetlaniem linii na wyświetlaczu, co widać na załączonym zdjęciu. Apple przekazało, że rozwiąże go wraz z aktualizacją oprogramowania, którą powinno być właśnie iOS 16.2.1. Nie spodziewajmy się, że nastąpi to dopiero wraz z większym uaktualnieniem z numerkiem 16.3, bo tego spodziewamy się dopiero za kilka miesięcy.

Aktualizacja iOS 16.2.1 może rozwiązać nie tylko problem z Apple iPhone 14 Pro Max

Aktualizacja do iOS 16.2.1 może też wprowadzić rozwiązania innych błędów. Jak dobrze pamiętamy Apple niedawno wycofało możliwość przejścia na nową architekturę w aplikacji Dom. Wynika to z faktu, że wybrane akcesoria zgodne z HomeKit zaczęły potem generować problemy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na to uaktualnienie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij